Bugün: 31 Mayıs 2016 Salı


Zeugma Park’a muhteşem açılış
Zeugma Park’a muhteşem açılış
25.11.2012 tarihinde eklenmiştir.

Üniversite Bulvarı üzerinde hizmete giren Zeugma Park Kafe-Restoran’ın açılışı yapıldı.

Şahinbey Belediye Meclis Üyeleri Abdullah Genç, İsmail Çınar ve İş adamı Mahmut Kutsal’ın ortak olarak açtığı Zeugma Park Kafe-Restoran düzenlenen muhteşem törenle hizmete girdi.

Üniversite Bulvarı üzerinde hizmete başlayan Zeugma Park’ın açılış törenine Ak Parti Milletvekili Halili Mazıcıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan, Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın ve Ak Parti İl Başkanı Ahmet Uzer’in yanı sıra çok sayıda meclis üyesi katıldı.

Kurdela kesim töreni sırasında konuşam Milletvekili Halili Mazıcıoğlu, “Bu iş yerinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Umarım helal kazançla mutlu günler geçirirler”dedi.

300 kişilik kapalı ve açık alana sahip Zeugma Park, dünya mutfağından lezzetleri müşterilerine ulaştırmlayı hedefliyor. Üniversiteye yakın olarak kurulanan Zeugma Park daha ziyade elit kesime hitap eden bir mekan olarak göze çarpıyor. Profosyonel aşçısı ve garsonlarla kaliteli hizmet sunan Zeugma Park’ın kendisine ait açık otoparkıda mevcut. HABER MERKEZİ

¶ Etiketler
   KÖŞE YAZARLARI
   SPOR