Bu seminere herkes katılmalı
Tarih:31.5.2013

Spa Masörleri ve Estetisyenler Derneği tarafından 9 Haziran'da ilimizde "Spa Masaj Terapistleri ve Estetisyenler Eğitim Semineri" düzenlenirken seminere katılımın çok olması bekleniyor. 

Gaziantepli masörlerden Orhan Çalışkan, Kadir Çalışkan ve Lütfi Bayram önderliğinde ilimizde yapılacak olan "Spa Masaj Terapistleri ve Estetisyenler Eğitim Semineri"ne tüm herkesin katılması bekleniyor. Gaziantep için önemli bir organizasyon olan "Spa Masaj Terapistleri ve Estetisyenler Eğitim Semineri"ne yoğun ilginin olması bekleniyor. Seminere üyelerin dışında üye olmayanların da katılabileceği ve istedikleri takdirde üye olabilecekleri de belirtildi. 

 

KİMLER KATILACAK

 

Spa Masörleri ve Estetisyenler Derneği Başkanı Kadir Çalışkan, seminere Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Yardımcı Doç. Dr. Zeki Coşkuner, Cilt Bakım ve Güzellik Uzman Eğitmenliği Ayşegül Çelebioğlu, Gaziantepspor Masörü Orhan Çalışkan, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Masörü Mehmet Yalçın ve Masör Lüftü Metehan'ın katılacağını belirtti. Seminerde Estetisyenler ve güzellik uzmanlığı ve IPL Lazer epilasyon kullanımı hakkında da bilgiler verilecek. Ayrıca cilt bakım uygulama ve kullanılan ürünlerin önemi anlatılacak. Seminerde son olarak masajın anatomik ve fizyolojik faydaları anlatılacak ve uygulamalı masaj teknikleri de gösterilecek. 

 

SEMİNERDE ÖNEMLİ BİLGİLER AKTARILACAK 

 

Gazetemizi ziyaret eden dernek başkanı Kadir Çalışkan, masör Orhan Çalışkan ve Lütfi Bayram, herkesin ilgi göstermesini beklediklerini ifade ederek, "Gaziantep'te düzenleyeceğimiz masör estetisyen gelişim seminerine katılımlarınızla mesleğinizde bir adım önde olunmasını istiyoruz. Bu seminer Gaziantep'te ilk kez yapılıyor ve ilimiz açısından önem arz ediyor. Sayın meslektaşlarımız bu seminer katılımında kendilerine verilecek yeni bilgilerle mesleklerini daha güven ve bilinçle yapacaklardır. Çok önemli gelişmeleri üyelerimize alatacağız. Bu seminerde Doç. Dr. ve bu meslekte uzun yıllarını veremiş bir çok eğitmenimiz senimer vererek bilgileri aktaracaktır. Herkesin katılımını bekliyoruz" diye konuştular. -Güneş-