GÜN-SEV?de Tapular hemen teslim!
Tarih:29.1.2013

Merkezi Gaziantep'te bulunan GÜN-SEV İnşaat,  Karataş'ta yapımı süren GÜN-SEV 1 sitesinin örnek dairesini tamamlayarak tanıtım lansmanını gerçekleştirdi

 

Gaziantep'in önde gelen inşaat firmalarından GÜN-SEV İnşaat, Karataş'ta yapımı devam GÜN-SEV 1 sitesinin sonuna yaklaştı. Örnek dairesini tamamlayarak müşterilerinin beğinisine sunan GÜN-SEV İnşaat vatandaşlardan tam not aldı. Bu yıl içerisinde sitenin inşaatını tamamlayarak anahtar teslimi yapacak olan GÜN-SEV İnşaat, akabinde GÜN-SEV 2 sitesinin startını verecek.

 

TAPULAR HEMEN TESLİM

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan GÜN-SEV İnşaat Genel Müdürü İnş. Müh.  Mesut Değirmen, "Firmamız İnşaatta sağlamlık, düzen ve ince işçilikteki hassaslığı kendisine ilke edinmiştir. Daha güzel günler için sloganı ile yola çıkan firmamız vatandaşlarımıza konforu ve rahatlığı sunmak için gece gündüz var gücüyle çalışıyor. Akkent Spor Köyü Bitişiğinde kısa süre sonra daire teslimi yapacağımız sitemizde ulaşımda bir o kadar rahat olacak. Sitemiz şu an yapımı devam eden Türkiye'nin en büyük camilerinden biri olan Akkent Caminin hemen karşısında yer alıyor. Bu yıl içerisinde yapacağımız daire teslimi ile birlikte tapularıda teslim edeceğiz" şeklinde konuştu.

 

YAPAMAYACAĞIMIZ SÖZÜ VERMEYİZ

GÜN-SEV İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sadeddin Gün, ise "Firmamız, kaliteden ödün vermeden profesyonel uygulamalarıyla taahhüt işlerinde hizmetini ileriye taşımayı hedeflemektedir.

GÜN-SEV İnşaat, kaliteyi her zaman benimseyip, sürekli hedeflerini geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekte, deneyimi ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Misyonumuz üslendiğimiz görevleri kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çalıştığımız şehrin ve bölgenin ekonomisine katkılarımızı sürekli olarak arttırmak; çalışanların parçası olmaktan gurur duyacağı bir şirket olmak; girişimlerinden makul kar marjı elde etmeyi sürdürmek; müşteriler tarafından katılımı istenilen bir şirket olmaktır. Firmamız teknik bilgisi, donanımı ve kurumsal değerlere olan bağlılığı ile iş arkadaşları, müşterileri ve firmamız ile ilişkide bulunduğu taraflar arasında güven yaratır.

Yetki ve sorumluluk verdiği insanlara güvenir. Verdiği sözü zamanında, eksiksiz ve kurumsal değerlere uygun olarak en iyi şekilde yerine getirir. Tutamayacağı sözü vermez. Sorunları ve hataları sahiplenir, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip eder" dedi.

 

GÜN-SEV 1 SİTESİ BU YIL BİTİYOR

Son olarak Karataş'taki GÜN-SEV 1 sitesi hakkında bilgiler veren Sadeddin Gün,"Sitemiz 7 bin 254 metre kare bir alan üzerine kurulu ve toplamda 3 bloktan oluşmakta. Bloklarımız 11 kat olup her katta 4 daire mevcuttur.

Her daire 150 metre kare ve 3+1 dir. Sitemizde ayrıca sosyal yaşam alanları mevcut olup fitness, toplantı salonu kurban kesim yeri, taziye yerinin yanı sıra 34 dükkanımız bulunmaktadır. Ayrıca sitemiz yüzde 1 KDV ye tabii olup daire alıcılarına artı bir avantajdır" diye konuştu.

GÜN-SEV İnşaatKarataşMesut DeğirmenGaziantep