Mobilyada kalitenin adresi Carino
Tarih:11.8.2012

Carino Home Collection sahiplerinden İbrahim Sevimli, mobilya alırken en önemli hususun kalite olduğunu belirterek, kaliteli İtalyan mobilyalarının Carino’dan alınabileceğini tavsiye etti.

 

Gaziantep’te 2009 yılı Mart ayında hizmete giren Carino Homme Collection mobilya mağazası İbrahim ve Ethem Sevimli kardeşler tarafından işletiliyor.  3 katlı 150 metrekarelik show roma sahip olan Carino mobilya mağazasında İtalyan mobilyaları müşterilerinin beğenisini sunuluyor.

 
“MOBİLYA’DA MARKA ÖNEMLİDİR”
 

Carino Home Collection sahiplerinden İbrahim Sevimli, oturma gruplarının ağırlıklı bulunduğu mağazaya yeni bir şube daha açmayı planladıklarını söyledi. Mağazada oturma gruplarının yanında masa takımlarının da bulunduğunu ifade eden Sevimli şöyle konuştu: “Carino Home Collection mobilya mağazasının müşterileri genellikle elit kişilerden oluşuyor ama orta ve memur kesimine de hitap ediyoruz. Bütün mobilyalarımız İtalya’dan geliyor. Düğün sezonunda olmamıza rağmen sektörde durum hiç iyi değil. Fakat Carino Home Collection olarak kaliteye önem verdiğimiz için belirli bir müşteri portföyüne sahibiz. Halkımız da kaliteyi önem verdiği için mobilyayı kaliteli yerlerden alıyor. Carino Home Collection’un tercih edilmesinin en önemli nedeni kumaş ve iskelette ödün vermememizden kaynaklanıyor. Her yerden mobilya alınmaz, geçmişini ispatlamış kaliteli yerlerden mobilya alınmalıdır. Kent merkezindeki mobilyacılarla bizim aynı kalitede mobilya satmamız beklenemez. İbrahimli bölgesinde hep kaliteli mobilya satılır. Amacımız mobilyayı alırken kendi evimize alırmış gibi hassas davranırız.”

 
HAKAN YAĞLI